بهترین نرم کننده های لباس من

بهترین نرم کننده های لباس من

برای بیش از یک دهه، وقتی صحبت از نرم کننده لباس می رسید بسیاری از افراد سرسخت متعقد بودند که مصرف آن کاملاً غیر ضروری است و تنها باعث تولید زباله می شود. اما ذهنیت ما این است که استفاده از نرم کننده باعث می شود لباس هایی بدون الکتریسته، راحت و با بوی نسبتاً تازه ای داشته باشیم.

توپ خشک کن لباس

خوشبختانه، این روزها، جایگزین هایی وجود دارد که می تواند بدون آسیب به محیط زیست، لباس های شما را نرم کند. شاید یکی از سازگارترین گزینه ها با محیط زیست توپ های خشک کن باشند. این توپ ها معمولاً از پشم یا مواد مقاوم در برابر حرارت، پلاستیک BPA-free ساخته می شود، برخی افراد اظهار کرده اند که توپ های استاندارد تنیس هم می تواند به عنوان توپ های خشک کن استفاده شود. اگرچه، اینها برای محیط زیست خوبند و ارزان قیمت هم هستند، به خشک شدن سریعتر لباس کمک می کند و برای مقابله با بوجود آمدن الکتریسیته لباس نیز موثر عمل می کنند، توپ های خشک کن نسبت به مایع های نرم کننده  باعث چروک بیشتری روی لباس می شود و بوی آنها را از بین نمی برند.

مایع نرم کننده

استفاده از مایع نرم کننده در هر بار شستشو لباس می‌تواند یهترین گزینه باشد. زیرا شما هم با قیمت مناسب می‌توانید در از بین بردن بوها و نرم کردن لباس ها بسیار موثر باشید و از بین بردن الکتریسته لباسها موثر باشید. اگرچه ممکن است شما هم مخالف سرسختی باشید اما امتحان نرم کننده نظر شما در مورد استفاده از آن برمیگرداند. مایع نرم کننده باعث کاهش میزان الکتریسیته در لباس شود. همچنین مایع های نرم کننده  دارای خواص شگفت انگیزی از جمله رفع سختی آب نیز می‌باشند تا لباس شما در حین شستشو آسیب کمتری ببیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *